Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej15.11.2019

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

15.11.2019

     Informuję, że Gmina Świekatowo planuje ubiegać się o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego pn.  „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” ogłoszonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
     W związku z powyższym niezbędne jest sporządzenie inwentaryzacji odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag. Inwentaryzacja prowadzona będzie poprzez przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych od rolników.
     Rolnicy zainteresowani udziałem w Programie proszeni są o składanie formularzy  wraz z klauzulą RODO w terminie do dnia 10 grudnia 2019 r. w Urzędzie Gminy w  Świekatowie w pok. 8.
     Formularze dostępne są w Urzędzie Gminy w Świekatowie (pok. nr 8) oraz na stronie www.bip.swiekatowo.lo.pl oraz www.swiekatowo.pl.
     Zgodnie z Programem rolnicy zobowiązani będą do dostarczenia odpadów w wyznaczonym terminie do miejsca wskazanego przez Gminę.
    Zadanie realizowane będzie pod warunkiem pozytywnego rozpatrzenia wniosku przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  oraz po przeprowadzeniu wyboru wykonawcy zadania.
                                                                        Wójt Gminy Świekatowo
                                                                                             Marek Topoliński
Formularz.pdf (154kB) pdf

metryczka


Wytworzył: Anna Tyranowska (15 listopada 2019)
Opublikował: Anna Tyranowska (15 listopada 2019, 11:17:07)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 547